HaberlerTürkiye

14 Yaşındaki Çocuk İntihar Etti!


Dün gün içerisinde Emniyet Genel Müdürlüğü’nün tüm illerde yaptığı “Mavi Balina” oyunu hakkındaki uyarısının ardından saatler geçmeden, dün akşam saatlerinde Başakşehir ilçesinde yaşayan 14 yaşındaki çocuk intihar etti. Başakşehir Kayaşehir 18. Bölge’de bulunan bir sitenin 15. katında ailesi ile beraber yaşayan Veysel Çetin isimli 14 yaşındaki çocuk evinin camından aşağı atlayarak intihar etti. İddiaya göre “Mavi Balina” oyununu oynadığı söylenen 14 yaşındaki Veysel Çetin, odasının camından atşayarak yere çakıldı ve olay yerinde hayata gözlerini yumdu. Çevrede gören vatandaşların ekiplere haber vermesi ile olay yerine gelen sağlık ve emniyet ekipleri çocuğun hayatını kaybettiğini belirledi. 

Emniyet güçleri olay yerinde ve  çevreye güvenlik şeridi oluşturdu. Hem evde hem çevrede çalışma yapan ekipler daha sonra küçük çocuğun cesedini incelenmek üzere Yenibosna’da bulunan Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.


pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu