HaberlerListeler

12 GB RAM’li Honor 20 ve Honor 20 Pro duyuruldu

Mayıs ayında Honor tarafından Honor 20 ve Honor 20 Pro adında iki tepe model akıllı telefon tanıtılmıştı. Firma şimdi ise bu modellerin RAMleri daha yüksek olan 2 yeni verisyonunu duyurdu. Hali hazırda Honor 20 modeli 6 GB RAM ve 128 GB hafıza sunarken, Honor 20 Pro ise 8 GB RAM ve 256 GB hafıza sunuyordu, yeni versiyonlarda ise iki modelinde 12 GB RAM kullanılacağı ortaya çıktı.

12 GB RAM versiyonları sadece ÇİN’e özel olabilir

12 GB RAM versiyonları sadece ÇİN'e özel olabilir

Honor 20 serisinin yeni iki versiyonunun ne zaman piyasaya çıkacağı ve hangi pazarlarda satılacağı ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı fakat daha önceden de firmalar özel olarak ürettikleri versiyonları Çin iç pazarında satışa çıkarttıkları biliniyor. 

Bundan yola çıkarak 12 GB RAM kullanılacak Honor 20 serilerinin sadece Çin’de satışa çıkabileceğini söylemek mümkün. Fiyat konusunda da bir bilgi bulunmuyor.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu