Yaşam - insan

12 Adımda Kız Tavlama Yöntemi

Karşınıza çıkan hoş bir bayanı etkilemek ve onunla hoş vakit geçirmek için illa süper yakışıklı olmanıza gerek yok. Yakışıklı olmak bütün kızları etkileye bileceğiniz anlamını taşımıyor. Kız tavlamanın bir sanat olduğunu unutmayın. Kadınlar ne ister sorusunun cevabı olarak 12 adımda hoşlandığınız kızı etkileme adımlarını inceleyin.

 1. İyi Bir İzleyici Olun

kız tavlama yöntemleri

Hoşlandığınız kızı etkilemek için öncelikle onun yaşam stili ile ilgili bilgi sahibi olmanız gerekir. Gözünüze kestirdiğiniz bayanın ne tür müzik dinlediğini, nerelere gitmekten hoşlandığını, tuttuğu takımı, sevdiği yemeği gittiği mekanlardan anlamalısınız. İyi bir izleyici olarak onu en ince noktasına kadar tanımaya çalışın. Bu şekilde sağlam adımlarla gerçek bir birlikteliğin ilk aşamasını atlatmış olacaksınız.

 

 1. İlk Tanışma

 

Bulunduğunuz ortama göre farklı tanışma şekilleri düşünebilirsiniz ama araya bir 3. kişi koyarak haber yollamak bir adım geriden başlamak demektir. Birilerinin sizi tanıştırması fikri garanti yol olsa bile ilk samimiyeti her zaman öldürür. Başka birinin sizi övmesi ve tavsiye etmesi mağazadan bir ürün alıyormuş havası yaratabilir. Genellikle kızlar insanları kırmak istemediği için olumlu yanıt verirler ancak sonuç hep hüsran olur. Kendi fikirleriniz çerçevesinde onun ilgi alanlarından bir konu bularak ona yaklaşmanız ve zeki sorular sorarak dikkatini çekmeniz etkileyici bir yöntem olacaktır. Okulda veya iş hayatında bu işi başarmak hiç zor değil.

 

 1. Komik Olma Çabasına Gitmeyin

Diyalog kurduğunuz bir bayan karşısında sürekli espri yapma zorunluluğu hissetmeyin. Kadınlar kendini güldüren erkeklerden değil kendilerini etkileyen erkeklerden hoşlanırlar ve bu etkileme genellikle espri yeteneğinden ileri gelmiyor. Kızları güldürmek adına saçma sorular sorarak sadece sıkıcı olursunuz. Daha soğukkanlı ve ciddi konuşmalar bayanlar üzerinde daha derin bir etki bırakır

 

 1. Çok Soru Sormayın

Çok Soru Sormayın

İlk tanışma evresinde ister normal hayatta isterseniz sosyal medyada olun her şeyi öğrenmek zorunda değildiniz. Hızlı ilerlemek adına sürekli onunla ilgili soru sormanız baygınlık yaratır. Nereden, yaş kaç, okul? iş? gibi sıkıcı ve kısa sorular artık çok eskilerde kalmış tanışma sorularıdır. Ona sormak istediğiniz soruyu dolaylı olarak sormanız en doğrusu olacaktır. Memleketini öğrenmek istediğiniz bir bayanın şivesinden veya dış görünüşünden yola çıkarak şansınızı deneyebilirsiniz. Renkli gözlü bir bayana İzmirli misiniz? diyerek onun asıl memleketini öğrenmenin yanında güzelliğini de vurgulamış olursunuz.

 

 1. Kendinize Güvenin

Karşınızdaki bayan istese dünya güzeli olsun size layık olduğunu düşünün. Asla kendinizi ya beğenmezse ya reddederse korkuları ile baş başa bırakmayın. Dış görünüş ne kadar önemli olsa da asıl meselenin karakter olduğu asla unutulmamalıdır. Ona yaklaşırken çekinerek hareket etmeyin. Bir şey söylemek istediğinizde direk kendinizden emin şekilde ses tonu ile yavaş yavaş konuşun. Bir şey söyleyeceğim sana diyerek cümleye başlamayın. Bu tür konuşmalar bayanları sıkar. Soruya soru ile cevap vermeyin. Karşınızdaki kız size bir soru sorduğunda zaman kazanmak için sorusunu tekrar etmeyin. Örneğin; Şuan ne yapıyorsun? -Şu an ne mi yapıyorum? şeklinde bir konuşma telefonu kapatma sebebi olabilir.

 

 1. Ortak Noktanızı Tespit Edin

En zıt bireylerin bile illaki bir ortak noktası vardır bu dinlediği müzik, tuttuğu takım veya izlediği film tarzı bile olabilir. Ortak noktanızı tespit ettikten sonra ara ara o konu üzerinden konuşma çabasına girebilirsiniz. Aynı takımı tuttuğunuzu farz edelim, takımın derbi maçına bir cafe de beraber izleme randevusu alabilirsiniz. Veya beklenmekte olan bir film için sinema bileti yaratıcı olacaktır. Çünkü sıradan baş başa geçireceğiniz bir randevu esnasında genellikle ne konuşulacağı bilinmez. Etkinlik dolu bir randevu sıkıcı dakikalardan ziyade bayanın hafızasında sizi daha eğlenceli biri olarak bırakacaktır.

 

 1. Tatlı Kıskançlıklar Yapın

Kıskançlık her kızın hoşuna gider ancak dozunda olmak kaydıyla. Aşırı kıskançlık ters teperken çekinerek yapacağınız kıskançlıklar bayanların egosunu yükseltir. Bence bu kadar kısa etek giymemelisin, çünkü sana çok yakışıyor aşırı ilgi çekiyorsun gibi cümleler kullanarak onun kalbini kırmadan güzelliğini de belirterek kıskandığınızı hissettirin. Genellikle sizin dediklerinizi dinleyecektir, dinlemese bile bu onun çok hoşuna gidecektir.

 

 1. Reddederse Üstüne Gitmeyin

İyice tanıştınız ve kaynaştınız, gerçek duygularınızı ona ifade ettiniz fakat olumlu cevap alamadınız. Genellikle sizi arkadaş olarak gördüklerini ve o şekilde bir yakınlaşma düşünmediklerini söylerler. Böyle bir durumla karşılaştığınızda neden neden diyerek peşinde dolaşmaktan ziyade pekala sen öyle diyorsan öyle olsun deyin ve muhabbeti bir anda kesin. % 110 ihtimalle sizi kafasına takıp üstünüze düşecektir. Kendinizi geri çekerek onu yaptığına pişman etme vakti gelmiş demektir. Aşkından ölmediğinizi sadece hoşunuza gittiğini atlatılamayacak bir şey olmadığını ve onun kararınıza saygı duyduğunuzu belirtmelisiniz. Bu onun bir anda yüksekten düşmesine neden olacaktır.

 1. Etkileyici ve Yavaş Konuşun

Bir bayanı etkileyici konuşma nasıl yapılır derseniz tek formülü vardır deriz. Tane tane orta tonlu konuşmak. Karşı karşıya geldiğiniz zamanlarda gözlerinin içine bakarak yavaş konuşmalar yapmanız onu büyüleyecektir. Kısık tonlu ve bağırarak konuşan biri sıkıcıdır. Hızlı ve ne dediği anlaşılmayan konuşmalarda karşınızdakini yorar. Karşınızdaki bayanı dinleyerek sözünü kesmeden ve sorularınıza cevap alarak yapacağınız bir konuşma hem daha anlaşılır hem de akılda kalıcı olacaktır. Argo kullanmak, film repliklerinden kötü alıntılar ve yersiz atasözleri konuşma sırasında bir anda soğuk rüzgarlar estirebilir. Küfür ve bel altı konuşmaların olmaması gerektiğini söylemeye bile gerek yok.

 

 1. Siyah ve Beyaz Kıyafetlerin Çekiciliği

Her yıl yeni kıyafetler ve modeller erkek moda akımına giriyor. Ancak siyah ve beyazın asaleti yüzyıllardır her daim işe yarıyor. Tuğla rengi, yeşil, gök kuşağı renkleri trend modeller olsa bile simsiyah giyinen bir yakışıklı asla kızların gözünden kaçmaz. Özellikle beyaz tenli ve buğday tenli erkeklerin siyah giymesi onları daha ön planda tutacaktır. Beyaz cesaret gerektiren bir renktir. Yaz mevsiminde beyaz tercih edilmesi tüm tarzlar ile uyum içinde olduğunuzu simgeleyecektir. Renkli kıyafetler bazen farklı görünmek yerine sıradan görüntü yaratırlar. Daha genç görünmeye yardımcı olan renkli kıyafetler sadece orta yaş üzeri beyler tarafından tercih edilse daha iyi olur. Genç nesilde nostaljik akımlar her daim işe yarar.

 

 1. Bakımlı Olun Parfüm Kokun

Saç ve sakal stiliniz ne olursa olsun hep bakımlı olmalısınız. Kirli sakal tarzında olsanız bile bunun gereklerini yetine getirin. Genellikle çok terleyen bir yapınız varsa 2 günde bir veya her gün duş almaya özen gösterin. Kişisel bakımınızı zamanında yapın. Kendi ten kokunuz ile uyumlu bir parfüm edinerek her gün kullanın. Neyin ne zaman olacağı belli olmaz bir gün hoşlandığınız kız ile yakın bir mesafede olmanız gerekebilir. Yakın mesafede ter kokusu ne kadar itici olacaksa hoş bir parfüm kokusu da o kadar çekici olacaktır. Saçlarınız taranmış ve şekil verilmiş, vücudunuz temiz, kıyafetleriniz ütülü olsun. Duş alamadığınız günler kokuyu örtmek için parfüm sıkmayın siz duymasanız bile ter kokusu ile parfüm kokusu birleştiğinde berbat bir koku oluşturmaktadır. Duş alamadığınız zamanlarda ıslak mendil yardımı ile ter kokunuzu yok etme çalışmaları yapabilirsiniz.

 

 1. Samimi Olun

Yalanın en beyazı bile iticidir. Kendinizi hoş bir kişilik gibi göstermek adına minik yalanlara bile başvurmayın. Kendiniz gibi davranmanız kişiliğinizden parçalar eksiltmeden ve ekleme yapmadan kendinizi tanıtmanız her zaman 1-0 önde başlayacağınız anlamına gelir. Samimiyetsiz konuşmalar kızlar tarafından hemen anlaşılır ve bir çok teste tabi tutulmak zorunda kalabilirsiniz. Bayan arkadaş seviyor diye rock müzik sevdiğinizi söylerseniz. 1980 yıllarından bir rock grubu ismi geldiğinde neye uğradığınızı şaşırırsınız.

pomeranian boo fiyatları

Serkan Kara

27 Yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum. ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum, genelde takip ettiğim konularda ki fikirlerimi burada yazılarımla sizlere aktarmaya çalışıyorum. Bana ulaşmak isterseniz mail adresim: Skara@lafmacun.net

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu