Pokemon Dedektif Pikachu Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı
Bir dönem dünyayı saran pokemon tutkunluğunun son halkası olarak sinema filminin çekildiği duyuruldu ve Pokemon Detective Pikachu isimli filmin ilk fragmanı yayınlandı.

Pokemon ilk başlarda çizgi film olarak yayınlandı ve o günden itibaren ünlü pokemon pikaçu çocukların hayatında yerini aldı. Üzerinden bir süre geçtikten sonra ise Pokemon oyunu ortaya çıktı ve dünya genelinde milyonlarca insan sokaklarda ellerinde cep telefonu ile pokemon yakalamaya çalışırken görüldü.  Böylelikle Pokemonların her dönemde bir hayran kitlesi oluştu ve bunun sonucunda ise Pokemon filminin çekileceği duyurulmuştu.

Gerçek bir aksiyon filmi olarak beyaz perdeye yansıyacak olan filmin tam adı Pokemon Dedektif Pikaçu. Filmde bir çok ünlü isim yer alırken kahramanımız Pikachu karakterini yıldız oyuncu Ryan Reynolds seslendiriyor. 

Filmin konusu ise özel dedektif olarak çalışan Harry Goodman'ın ortadan kaybolmasının ardından yaşan aksiyon dolu anları anlatıyor.

POKÉMON Dedektif Pikachu Oyuncu Kadrosu

Justice Smith (“Jurassic World: Fallen Kingdom”) ,Kathryn Newton (“Lady Bird,” TV’s “Big Little Lies”) as Lucy, Oscar adayı Ken Watanabe (“Godzilla,” “The Last Samurai”).

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları