Öfkenize Göre Hangi Gezegensiniz?
Öfkenize Göre Hangi Gezegen ve Nasıl Birisiniz?

Sizi Ne Öfkelendirir?

Sizi Ne Öfkelendirir?

Öfkenize Göre Hangi Gezegensiniz?

 1. Sonucun: Mars

  Sen MARS gibisin ve bir insan bağlanacaksa kesinlikle sana bağlanmalı. Sende farklı bir şeyler var. Gizemlisin, büyülüsün. Anlatılmaz yaşanırsın.

 2. Sonucun: VENÜS

  Sen VENÜS  gibisin ve bir insan dertleşecekse kesinlikle seninle dertleşmeli. Her yıkılışta daha güçlü ayağa kalkıyorsun kimseye ihtiyacı yok. Tek başına bir ordudur senin yüreğin.

 3. Sonucun: MERKÜR

  Sen MERKÜR gibisin ve bir insan dost olması gerekiyorsa kesinlikle seninle olmalı. Herkese iyi niyetli yaklaşırsın. Bir kere affedersin ve tekrarı yoktur. Kimse sana karşı sansını zorlamamalı.

 4. Sonucun: AY

  Sen AY gibisin gezegen değil ama uyduların kralı ve bir insan kafasını dağıtmak istiyorsa kurşun sıkmak yerine kesinlikle seninle dağıtmalı. Biri sizi bitirmişse oda bitmişdir. Katiyen dönüş yoktur senin için. Çünkü sen yanlış yapılmayacak kadar temiz kalplisin.

 5. Sonucun: GÜNEŞ

  Sen GÜNEŞ gibisin, bir gezegen değil ama yıldızların kralı ve bir insan kavgaya gideceği zaman kesinlikle sadece seni yanında götürmeli. Roketatar 1 sen 2.  Sen kesinlikle rol yapmazsın. Kendini sevdirmeye çalışmazsın . Zaten  herkesin sevebileceği doğal bir yapın vardır.

 6. Sonucun: MERKÜR

  Sen MERKÜR gibisin ve bir insan pişman olmak istemiyorsa kesinlikle seni seçmeli. İnsanın İçine işleyen etkileyici bakışlara sahipsin. Güçlüsün yıkılmaz bir kale gibi olduğun için acıya dayanıklısın.

 7. Sonucun: VENÜS

  Sen VENÜS gibisin ve bir insan ihanete uğramak istemiyorsa kesinlikle seni seçmeli. Biri gelip alsın seni ve evlensin, arkasına bakmaya gerek bile kalmaz. Bir ömür seninle geçer. Hem de çok güzel geçer.

 8. Sonucun: PLÜTON

  Sen PLÜTON gibisin gezegenlik çıkartırdı ama tüm dünyadaki insanların gönlünde en kral gezegen ve bir insan güvenecekse kesinlikle sana güvenmeli. Bir insanın seninle sadece samimi ve doğalsa bir şansı olabilir. Ama değilse boşuna çabalar.

 9. Sonucun: JUPİTER

  Sen JUPİTER gibisin ve bir insan hayatını yaşamak istiyorsa kesinlikle seni seçmeli. Herkese yardım etmek istersin. Bu yüzden sana iyilik meleği derler. Fakat kanatların olmadıkları için bazıları anlayamaz

 10. Sonucun: SATÜRN

  Sen SATÜRN gibisin ve bir insan sadık birini istiyorsa kesinlikle seni seçmeli. Hem aklı başında hem de eğlenceli olmak gibi fantastik bir yönün vardır.

 11. Sonucun: URANÜS

  Sen URANÜS gibisin ve bir insan mutluluğa sahip olmak istiyorsa kesinlikle seni seçmeli. Kendinden eminsin. Tatlı bir ukalalığı var. Mesafeli durmayı tercih edersin fakat aslında sıcakkanlı ve canı yakınsın.

 12. Sonucun: NEPTÜN

  Sen NEPTÜN gibisin ve bir insan aşık olacaksa kesinlikle sana olmalı. Pek zarif, pek alımlı pek bir kendine has tavrı olansın , Sadece ait olduğun kişiyle yaşayacak kadar temiz ve sadıksın.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları