Burcunuza Göre Hangi Şehirde Yaşamalısınız?
Her burcun özellikleri olduğu gibi kendini rahat hissedeceği şehirlerde farklı oluyor. Aşağıdaki testimizi çözerek hangi şehirde daha huzurlu hissedeceğinizi öğrenebilirsiniz.

En sevdiğiniz renk?

En sevdiğiniz renk?

En sevdiğiniz çiçek?

En sevdiğiniz çiçek?

En sevdiğiniz ünlü isim?

En sevdiğiniz ünlü isim?

Burcunuz?

Burcunuz?

Burcunuza Göre Hangi Şehirde Yaşamalısınız?

 1. Sonucun: Tromso

  Dünya üzerinde en kuzeyde bulunan şehir olarak bilinen Tromso, tam da bu özelliklere sahip insanlara kucak açan bir yer. Ayrıca kuzey ışıklarının dansını izleyebileceğiniz en iyi yerlerden biri. Tamam, biraz soğuk bir yer ama senin ruh haline de ancak Tromso gibi bir şehir iyi gelebilir düşüncesindeyiz.

 2. Sonucun: Londra

  Duygusal yönlerini çok zor ortaya koyan insanları sağduyulu ve sabırlı olmalarıyla bilinirler. Ayrıca yağmurlu ve soğuk havalarda kendilerini oldukça huzurlu hissederler. Tüm bu özellikleri göz önünde bulundurduğumuzda İngiltere'nin başkenti Londra, tam da senin gibi insanlarının yaşaması gereken bir şehir olarak karşımıza çıkıyor. Hüzünden beslenen bir yapıları olduğunu düşündüğümüzde, Londra'nın kalabalık sokaklarında, başında beresiyle dolaşan o insanın arasında kesinlikle senin olabilmek yüksek ihtimal gibi görünüyor.

 3. Sonucun: Milano

  Kıpır kıpır, cıvıl cıvıl olan ve sürekli konuşma ihtiyacı hisseden bu kişi, senden başkası olamaz. Ayrıca görüntülerine de fazlasıyla özen gösterirler. Dünya üzerinde seni yaşamaktan en çok mutlu edecek şehrin İtalya'nın Milano şehri olduğu kanaatindeyiz. Prestijli, kültürlü ve bakımlı insanlar Milano'yu her daim sever.

 4. Sonucun: Havana

  Senin için eğlenmek, dans etmek ve romantizmin dibine vurmak hayatın temel taşları gibidir. Haksızlığa da asla gelemezsin. Seni en iyi Küba'nın Havana şehri anlayabilir. Sokaklarında sürekli dans eden mutlu insanlardan biri olmak bir Yengeç için paha biçilmezdir. Metropollerden kopamazlar ancak denize de yakın olmalıdırlar. Bu nedenle Karayipler'in incisi Küba, Senin için yaşanacak yerlerden biri.

 5. Sonucun: İbiza

  O zaman dans! Kendilerini her daim çekici buluy olabilirsin. Sıcak romantikler ve ateşli aşıklardan olan Aslanlar, eğlenmeyi en iyi bilen insanların mensubu olduğun için. Gece hayatını çok seven insalar için aklımıza İbiza'dan başka bir yer gelmiyor doğrusu. Akdeniz'deki Balear Adaları arasında bulunan ve İspanya yönetiminde yer alan İbiza'da başı çeken 3 şehir var.  Senin yaşaması gereken şehir ise, 30 yıldır turizmin ve gece hayatının Avrupa'daki kalbi olarak nitelendirilen İbiza Town.

 6. Sonucun: Ottawa

  Gerçek anlamda akılcı bir şekilde yaşayan senin için en ideal şehir, Kanada'nın başkenti Ottawa. Tıpkı kendi hayatlarında olduğu gibi hayatın olması gerektiği gibi farklı bir düzen içerisinde akıp gittiği Ottawa, Başakları oldukça mutlu edecektir. Hayat Ottawa'da biraz pahalı ve sürekli kar küremek zorunda kalacaklar ancak Ottawa gerçekten güzeldir.

 7. Sonucun: Los Angeles

  Los Angeles, oldukça özel, karışık ve zor bir yer. Tıpkı Los Angeles gibi senin de büyülü bir havan vardır. Los Angeles, dünya şehirleri arasında alçak gönüllü olmayı başaramamış şehirlerden biri.  Her daim güler yüzlüdürler ama o gülücüklerinin altında yatan gizli bir ego vardır. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda Los Angeles, seni fazlasıyla mutlu edecektir.

 8. Sonucun: Amsterdam

  Tutkularını asla gizlemeyen, yasakları delmeye bayılan ve özgürlüğüne fazlasıyla düşkün olan insanlar, tıpkı kendileri gibi olan bir şehirde yaşamayı hak ediyorlar. Bu özellikleri taşıyan şehirlerden biri olan Amsterdam'ın, Akrepleri fazlasıyla mutlu edeceği düşüncesindeyiz. Hollanda'nın başkenti olan ve turizmin merkezi olan Amsterdam, dışarıdan ne kadar eğlenceli ve farklı görünüyor olsa da, içerisinde oldukça sakin bir yaşam sürüyordur aslında.

 9. Sonucun: Reykjavik

  Soğuk ama sempatik. Bu iki kelime İzlanda'nın başkenti Reykjavik'i tanımlamaya yetiyor sanırız. Fantastik hikayelere dolu olduğundan dolayı da Reykjavik, Elflerin diyarı olması sebebiyle de Yaylar için uygun. Senin hep aradığın refah seviyesi yüksek, kimsenin bir şey için acele etmediği sakin yaşam Reykjavik'te sürüp gidiyor şu an.

 10. Sonucun: Viyana

  Avusturya'nın başkenti Viyana da, ilk bakışta bir Avrupa şehrinde olması gereken her şeyi gözler önüne seriyor. Sakin ve düzenli sokaklar, özenle korunmuş tarihi binalar, sanatla iç içe geçmiş bir yaşam. Sonra biraz daha içine girince bunların her birinin oldukça abartılı yaşandığını fark ediyorsunuz. Ancak bu sizi rahatsız etmiyor, tam tersine güven veriyor. Viyana'da oldukça mutlu olacaksın.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları