Kahraman Ömer HALİSDEMİR'in Tatbikat Fotoğrafları
15 Temmuz FETÖ darbe girişiminin en büyük kahramanı olan Astsubay Ömer HALİSDEMİR artık ülkemizde ismi simgeleşen insanlar arasında yer almaktadır. Hemde bu yerin bedelini kendi kanıyla canıyla ödeyerek vatanı için lafta değil gerçekten canını verebileceğini kanıtlayarak ödemiştir.

O gecede bir çok kahraman ülkesi için elinden gelen her şeyi yapmış ve yüzlerce şehidimiz hayata gözlerini yummuştur. Astsb. Ömer HALİSDEMİR ise cuntacı general Semih Terzi'yi öldürerek darbe girişimine en büyük darbeyi indirmiş ve bu girişimin başarısız olmasında büyük yer edinmiştir.

Kahraman askerimizin yeni ortaya çıkan fotoğraflarında Pakistan'da düzenlenen tatbikattaki görüntüleri yer almaktadır. Burada kafasında bordo beresi, elinde silahı ve en dikkat çekeni ise yüzünden hiç eksik olmayan gülümsemesini görebilirsiniz.

Bu tatbikat aslında her yıl düzenleniyor görüntüler ise 2013 yılındakinden. Bir uzman çavuş tarafından çekilmiştir.

"Türkiye-Pakistan Fiili Komando ve Özel Kuvvetler Tatbikatları (Atatürk-Cinnah)", 1998’den beri iki ülke arasında dönüşümlü icra ediliyor. Pakistan’da yapılan tatbikata "Atatürk", Türkiye’de düzenlenen tatbikata da Pakistan bağımsızlık mücadelesinin lideri "Muhammed Ali Cinnah"ın adı veriliyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları