Görenleri Evlilikten Soğutan Düğün Fotoğrafları
İnsan hayatında çok mutlu olduğu anların sayısı çok az diyebiliriz. Bu anların başında da tamamen yeni bir hayata yelken açacağınız evlilik gelmektedir. Düğün heyecanı her bekarın kesinlikle tatması gereken yorucu, yıldırıcı bir o kadarda güzel bir heyecandır.

Düğünlerin ise hafızalarda yer etmesi için yapılan işlemlerin başında düğün fotoğrafları gelmektedir. Önce çok güzel bir fotoğrafçı buluruz düğün öncesinde düğün sırasında ve düğün biterken her anı yakalamasını isteriz ve bunları özellikle kızlarda geçerli olan eve gelen bütün eş, dost, akraba ve arkadaşlara her fırsatta göstermek için yer aranmaktadır.

Buraya kadar her şey güzel giderken birden gelin ve damadın aykırı istekleri, düğün fotoğrafçısının beceriksizliği, doğa ve çevrenin insanlara oynadığı oyunlar işin içine girmektedir. Bu bütün olayların birleşmesinin ardından da ortaya çıkan fotoğraflar bekarları evliliğe teşvik etmesini bırakın bekar kalmaya yemin ettirecek türden. Bu fotoğrafları çekilenler hangi akla mantığa dayanarak çektiler bilmiyoruz ama bize bu komik görüntüleri verirken düğün fotoğraflarında ne yapılmamalı sorusunun cevabını verdikleri için teşekkür ediyoruz.

Albümünüzde yer alması durumunda bekar arkadaşlarınızı kesinlikle evlilikten soğutacak 14 fotoğrafı sizler için bir araya getirerek bu listemizi oluşturduk.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları