Danla Bilic'in Eski Görüntüsü Takipçilerini Şaşırttı!
Yayınladığı makyaj videolarıyla fenomen olan ünlü youtuber Danla Bilic, geçirdiği mide küçültme ameliyatından sonra kendisindeki değişimi göstermek için eski halini sosyal medyada paylaştı.

Ünlü youtuber Danla Bilic, geçtiğimiz aylarda geçirdiği mide ameliyatının ardından kilolarından hızlı kurtulmuş ve bambaşka bir görünüme kavuşmuştu.

"SENİ SEVİYORUM DANİELA"

Kendi sosyal medya hesabından eski halini ve yeni halini gösteren bir fotoğraf paylaşan Danla Bilic, paylaşımına  "Ne diyebilirim ki seni hep seviyorum Daniela..."  notunu da ekledi. Yaptığı paylaşımın ardından sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden birisi olurken, paylaştığı fotoğraf tıp ne kadar gelişmiş dedirtiyor. 

Şahsi fikrim olarak, zira eski haline bakarsak zerre doğal güzelliği olmadığını söylemem gerekiyor.

DANLA BİLİC KİMDİR?

DANLA BİLİC KİMDİR?

5 Ekim 1994 Kütahya doğumlu Danla Bilic, Beykent Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2.sınıf öğrencisi. Gerçek adı Neslihan Damla Akdemir olan youtuber, Youtube üzerine paylaştığı makyaj yama videolarıyla çok sayıda takipçiye ulaştı. 

Paylaştığı videolara verdiği başlıklarla da dikkat çekmeyi başaran Akdemir, daha sonra kendi makyaj markasını oluşturdu ve internet üzerinde satışını yapıyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları