Birbirinden Komik ve Tehlikeli Düşme Anları
Tehikeli ve eğlenceli hareketler yapmak isterken düşen ve bu sırasa izleyenlere komik anlar yaşatanların en komik düşme anlarını izleyebilirsiniz.

Düşenin dostu olmazmış veya düşene birde sen vurma laflarını bilirsiniz, işte bu videolar öyle birşey. Bir bazıları saçma hareket yaparken, bazıları ise zorlu hareketler yapmayı denerken düşünce ortaya komik görüntüler çıkıyor. Fakat diğer yandan düşenlerin büyük kısmının ölüm tehlikesi atlattığınıda söylemem gerekiyor. 

Aşağıda göreceğiniz videolardaki hiç bir hareketi evde, dışarıda veya herhangi bir yerde kesinlikle denemeyin. Allah muhafaza onlar kadar şanslı değilseniz bir hiç uğruna ölür gidersiniz. 

video alt="" class=" inViewMedia" poster="https://imgrosetta.mynet.com/file/9818184/640xauto.png" loop="auto" controls="controls" playsinline="playsinline" style="width:100%;">

video alt="" class=" inViewMedia" poster="https://imgrosetta.mynet.com/file/9818186/640xauto.png" loop="auto" controls="controls" playsinline="playsinline" style="width:100%;">

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları