Kiralık Katiller İnsafa Geldi
İstanbul'da iki kiralık katil, bir iş adamını öldürmke için birisiyle 75 bin TL karlışığında anlaştı. Daha sonra ödürecekleri kişiye "Seni öldürmek istemiyoruz. Vurulmuş gibi yap. Ortadan kaybol" dediler. Mağdur şikayetçi oluna hem tetikçiler hemde azmettirici hakkında dava açıldı.

İstanbul'da yaşanan ilginç olayda, tekstilçi iş adamın Cemil Ş., şikretinin mali işlerini yürüten 25 yıllık arkadaşı Ergant A. ile anlaşmazlık yaşadı ve iddialara göre Cemil Ş. arkadaşı Ergant A.'yı öldürmek için kiralık katil arayışına girdi. Daha sonra Yusuf A. ve Özgür Y. isimli iki şahısla anlaşan Ceml Ş. arkadaşını vurmaları karşılığında onlara 75 bin TL teklif etti. 

Yapılan anlaşmaya göre iki şüpheli paranın 25 Bin TL sini peşin aldılar ve geri kalan parayıda Ergant A.'yı vurduktan sonra alacaklardı. Fakat ne olduysa iki tetikçi vuracakları Ergant A.'ya gittiler ve kendisini vurmak istemdiklerini ama kalan 50 Bin TL parayı alabilmeler için kendisini vurmuş görüntü verilen görüntüsünü sosyal medya hesaplarından paylaşmasını istediler. 

Yaşanan bu ilginç olayın ardından polise güden Ergant A. şikayetçi oldu ve iki tetikçiyle birlikte onları azmettiren Cemil Ş. hakkında "Birden fazla kişi tarafından birlikte silahla tehdit" suçlamasıyla 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldığı öğrenildi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları