Japon Polisi Lamborghini'yi Bisikletle Kovalayıp Ceza Yazdı
Japon trafik polisi kırmızı ışık ihlali yapan bir Lamborghini Huracan'ı bisikletle kovalayarak ceza yazmayı başardı. İşte ilginç kovalamaca öyküsünün görüntüleri...
Japonya'da bir trafik polisi kırmızı ışıkta geçtiğini gördüğü Lamborghini Huracan marka otomobili bisikletiyle kovaladı ve yakaladığına cezayı yazı. İşte o ilginç görüntüler.

Japonya'da bir trafik polisinin görev aşkıyla bir spor otomobili bisikletle kovalaması ve daha sonra yakalayınca ceza yazmasının görüntüleri sosyal medyada çok ilgi gördü.  İlginç olay Japonya sokaklarında turuncu renkte bir Lamborghini Huracan kırmızı ışıkta geçerek ihlal gerçekleştiriyor, bunu gören bisikletli polis duruma kayıtsız kalmıyor.

Görev aşkı her şeyden önce gelir mantığıyla sokaklara dünyanın en hızlı otomobillerinden birini peşinden kovalamaya başlıyor.  Bir süre devam eden kovalamacanın ardından Lamborghini Huracan'ı yakalayan polis aracı kenara çektirerek ceza yazmayı başarıyor. 

Polisin diz çökerek ceza yazması

Görüntülerde polis memuru cezayı yazarken diz çöktüğü görülüyor bu ilginç görüntü aslında Japonların bir birine olan saygısını ve hoş görüsünü göstermektedir.  Japonya'da polisler ceza yazarken sürücülerle konuşurken onların göz hizasına eğilerek konuşmaktadırlar.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları