Ekrem İmamoğlu'na Cuma namazı sonrası saldırı!
İBB Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, iddialara göre Yenibosna'da Cuma namazı çıkışında bir vatandaş salavat getirdikten sonra Ekrem İmamoğlu'na saldırdı. Cami çıkışı kalabalığın arasında vatandaşlarla bir araya gelen İmamoğlu'na saldıran şahıs polis ekipleri tarafından göz altına alındı.

31 Mart seçimlerini kazanan ve daha sonra YSK tarafından iptal edilen seçimlerin ardından yeniden seçim gezilerine devam eden Ekrem İmamoğlu, iddialara göre cuma namazını yenibosna'da bir camide kıldı. Cami çıkışında vatandaşların yoğun ilgisine maruz kalan İmamoğlu, burada vatandaşlarla bir araye geldi ve sohbet ederken kalabalığın arasından henüz adın bilinmeyen bir kişi salavat getirmeye başladı ve Ekrem İmamoğluna saldırdı.

Saldırının ardından olay yerinde bulunan polis ekipleri saldırganı hemen göz altına aldı ve yakınlarda bulunan bir çiğköfte dükkanında tutuyor.  Sosyal medyada yer alan olayın videosunda polis ekiplerinin Ekrem İmamoğlu'nu görmeye çalışan vatandaşları saldırının ardından uzaklaştırdığı ve olay ile ilgili görüntü alınmasına izin verilmediği görülüyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları