Galatasaray önümüzdeki sezon için daha iddialı bir kadro kurmaya çalışırken, Arda Turan için sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Arası bozuk olduğu Fatih Terimle arasını düzelttiği iddia edilen Arda Turan'ın transfer edilmesi için Başakşehir ve Barcelona kulüpleriyle görüşülmeye başlanacağı belirtiliyor. Başakşehir kulübüde masrafının çok yüksek olması sebebiyle Arda Turan'ı göndermeye çalıştığı belirtildi.
Başakşehir'den flaş Arda Turan için kararını verdi

Fatih Terim, Milli Takımın başında olduğu sırada Arda Turan ile tartışma yaşanmış ve bir dönem araları bozuk olan ikilinin aralarındaki buzların eridiği söyleniyor. Arda Turan'ın da yuvası olarak gördüğü Galatasaray'a gitmeyi çok istediği ve bunun için görüştüğü iddia edildi. 

Takvim gazetesisnde çıkan habere göre de, bonservisi hala daha Barcelona'da bulunan Arda Turan'ın Başakşehir kulübüyle 1 yılık daha kiralık söleşmemesi bulunuyor ve Başakşehir'in bu futbolcuyu yüksek maliyeti sebebiyle göndermeye çalıştığı iddia edildi.

GALATASARAY YÖNETİMİ FATİH TERİMLE BİR ARAYA GELECEK

Galatarasay yönetimi de Arda Turan'ı geri takıma getirmek istediği için Fatih Terim'le bir araya gelerek son görüşlerini aldıktan sonra bu transferi bitirmeyi amaçlıyor.

Arda Turan geçen sezon kötü bir performas sergiledi ve Başakşehir formasıyla 14 maç oynarken bu maçlarda hiç gol atamazken sadece 3 asist yapabildi.